جستجوی آیدی تلگرام

شاید برای شما هم پیش اومده باشه که بخواهید از روی id کسی با اون در ارتباط باشید یا بخواهید با افرادی از طریق تلگرام ارتباط برقرار کنید ولی دوست نداشته باشید که کسی شماره شما را داشته باشه . یکی از مهمترین مزایای یوزر نیم یا آیدی همینه .

در اینجا 4 روش به شما معرفی میکنم، که به راحتی بتونید وارد آیدی مورد نظرتون بشید.

روش اول :

در این روش از جستجوی خود تلگرام استفاده می کنیم . بر روی علامت جستجو در صفحه اول تلگرام بزنید .

بعد آیدی مورد نظرتون رو در قسمت مشخص شده تایپ کنید.

همونطور که در عکس پایین می بینید کانال یو اپ پیدا شد و می تونید با زدن روی کانال واردش بشید. 

(با این روش فقط می تونید آیدی کانال و ربات تلگرام رو پیدا کنید . آیدی اشخاص از این طریق پیدا نمیشه)

روش دوم :

در این روش می تونید از طریق قسمت آیدی یاب موبوگرام یا تلگرام خودتون(باید ببینید تلگرامتون این قسمت رو داره؟)

آیدی مورد نظرتون رو پیدا کنید . 

در عکس پایین می بینید من از طریق آیدی یاب و تایپ آیدی در قسمت مشخص شده ، میتونم وارد کانال [یو اپ] بشم. 

(در این قسمت اگه آیدی کانال رو درست وارد کرده باشید و همچین آیدی موجود باشه با پیغام سبز رنگ آیدی در دسترس است مواجه میشید)

روش سوم :

در این روش با تایپ عبارت زیر در مرورگر اینترنت می تونید وارد آیدی مورد نظر بشید .

(قسمت قرمز رنگ ، شما باید آیدی مورد نظرتون رو تایپ کنید)

http://telegram.me/you_app

بعد از زدن روی لینک بالا ، شما وارد صفحه ی معرفی آیدی مد نظرتون میشید(عکس پایینی) و با زدن روی گزینه سبز رنگ میتونید وارد آیدی مورد نظر بشید .

روش چهارم :

این روش به نظر من بهترین و راحت ترین روشه وارد شدن به آیدیه. 

در صفحه چت خودتون یا هر کس دیگه ای ، آیدی مورد نظر رو به شکلی که در تصویر پایین می بینید با علامت @ در اول آیدی تایپ کنید و بعد دکمه ارسال رو بزنید .

همونطور که در تصویر پایین می بینید بعد از ارسال ، آیدی به رنگ آبی (رنگ لینک) در میاد . و با زدن روی آیدی می تونید واردش بشید .

امیدوارم از این آموزش کمال استفاده رو برده باشید و بنده رو از نظرات خودتون محروم نفرمایید. 

متشکرم .irm.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ای ار داک خرید آنلاین بلیط هواپیما Jennifer ربات کلش Antione ارایه مهارت های دیپلم طرح تابستان آهن نیک